نظامی ,آمریکا ,حمله ,فرودگاه ,حماه ,تخلیه ,احتمال حمله ,نظامی حماه ,فرودگاه نظامی ,پایگاه نظامی ,وزارت دفاع ,روزنامه القدس العربی،

پس از حملات موشکی غافلگیرکننده آمریکا به پایگاه الشعیرات در استان ادلب، بسیاری از کارشناسان نظامی، این حملات را محدود ارزیابی کردند و بر این باور بودند که آمریکا حملات جدیدی علیه مواضع ارتش سوریه راه اندازی نخواهد کرد؛ اما گزارش ها حاکی از آن است که هم اکنون نیروهای روسیه با در نظر گرفتن احتمال حمله دیگری از سوی آمریکا، در حال تخلیه فرودگاه نظامی حماه است.

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه القدس العربی، وزارت دفاع روسیه مقرهایش در تیپ۱۴ وابسته به اداره نیروی هوایی و معروف به فرودگاه نظامی حماه را با افزایش تهدیدات آمریکا درباره احتمال حمله دیگر به پایگاه‌های نظام سوریه تخلیه کرد.

خارج شدن نیروهای روسی از این فرودگاه، همزمان با متمرکز شدن مسئولان آمریکایی بر ادعای بمباران غیرنظامیان با بشکه‌های حاوی مواد منفجره صورت می‌گیرد.

بنا بر نوشته روزنامه القدس العربی، احتمالا فرودگاه نظامی حماه، دومین هدف وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) بعد از حمله به پایگاه نظامی الشعیرات در استان حمص باشد.

ادامه مطلب
منبع اصلی مطلب : فروش زمین در کرج
برچسب ها : نظامی ,آمریکا ,حمله ,فرودگاه ,حماه ,تخلیه ,احتمال حمله ,نظامی حماه ,فرودگاه نظامی ,پایگاه نظامی ,وزارت دفاع ,روزنامه القدس العربی،
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : تخلیه پایگاه نظامی حماه از سوی روسیه در پی احتمال حمله مجدد آمریکا