انتخابات ,جمهوری ,ریاست ,ریاست جمهوری ,انتخابات ریاست ,صلاحیت آنها ,تأیید صلاحیت ,برای انتخابات ,انتخابات ریاست جمهوری

مهلت ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم شنبه 26 فروردین ماه پایان یافت و با ثبت نام بیش از 1600 نفر برای این انتخابات کار ثبت نام برای انتخابات آتی ریاست جمهوری رکورد خارق العاده ای به جای گذاشته شد که در کمتر جای جهان، چنین چیزی مسبوق به سابقه است؛ هر چند از بین این افراد، تنها 28 نفر بودند که دارای سابقه و شناخته شده بودند.

به گزارش «تابناک»؛ پس از ماراتن نفسگیر و شلوغ نام نویسی انتخابات ریاست جمهوری و جدای از انتقاداتی که به ساز و کار فعلی ثبت نام ها وجود دارد؛ مهمترین مسأله در این خصوص، عبور افراد مطرح از فیلترهای نظارتی و گرفتن تأییده از شورای نگهبان برای کاندیداتوری است؛ موضوعی که به نظر می رسد، افرادی کمتر از تعداد انگشتان دو دست بتوانند موفق به اخذ آن بشوند.

هشت کاندیدایی که احتمال تأیید صلاحیت آنها بالاست


همان گونه که پیشتر در بررسی های «تابناک» مشخص شد، 8 تن نظیر «سید ابراهیم رئیسی، حسن روحانی، محمدباقر قالیباف، اسحاق جهانگیری، سید مصطفی میرسلیم، محمد هاشمی رفسنجانی، سید محمد غرضی و حمیدرضا حاج بابایی» افرادی هستند که از بین 28 چهره مطرح، شانس تأیید صلاحیت آنها برای انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان وجود دارد.
ادامه مطلب
منبع اصلی مطلب : فروش زمین در کرج
برچسب ها : انتخابات ,جمهوری ,ریاست ,ریاست جمهوری ,انتخابات ریاست ,صلاحیت آنها ,تأیید صلاحیت ,برای انتخابات ,انتخابات ریاست جمهوری
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : چه کسانی 29 اردیبهشت در معرض رأی مردم قرار می‌گیرند؟!